Kurs senior+ Angielski dla seniorów

Angielski dla seniorów w Kielcach – Stać nas na tyle, na ile się oceniamy!

angielski-dla-seniorow-w-kielcach

Niezależnie od wieku, nauka języka angielskiego jest dla wszystkich i można mylnie żyć w przekonaniu, że wiek nie pozwala już na pewnie rzeczy. A może właśnie to jest ten moment, aby udowodnić sobie, że jeszcze nas na coś stać? Oczywiście, że tak! Stać nas na tyle, na ile się oceniamy, więc wystarczy tylko zmienić podejście do własnej oceny. Czy to nie wspaniałe po latach zrozumieć o czym śpiewają The Rolling Stones czy Leonard Cohen? Niegdyś komputery, smartfony i internet były futurystyczną wizja przyszłości a mimo to jesteś tutaj, czytasz ten artykuł i zdajesz sobie sprawę, że opanowałeś tę futurystyczną technologię. To dowodzi, że możesz osiągnąć jeszcze więcej. Właśnie dla Was powstała szkoła „Na Językach” oferująca angielski dla seniorów Kielce.

Zajęcia angielskiego dla seniorów w Kielcach – Ćwicz swój umysł

Zdajemy sobie sprawę, że osoby niemające styczności z językiem angielskim mogą początkowo nie mieć motywacji do działania, ale to jest normalne i z tego powodu na zajęciach nie będziesz osamotniony. W grupie rówieśników nabierzesz pewności siebie. W miłej i przyjaznej atmosferze, poznając nowe grono osób, zdecydowanie nauka przyjdzie Ci łatwiej. Zajęcia angielskiego dla seniorów w Kielcach nauczą Cię języka w sposób przyjemny i swobodny, wyćwiczysz umysł, otworzysz sobie drogę do swobodnego podróżowania do innych krajów i poznasz nowych ludzi!

Nauka języka angielskiego dla seniorów w Kielcach – To czysta przyjemność

Wykorzystaj efektywnie swój wolny czas, nauka nie jest zarezerwowana tylko dla młodych osób. To błędne koło krąży wśród ludzi i jest stereotypowym myśleniem. Może czas się wyrwać, złamać stereotypy i pokazać swoją prawdziwą wartość! Może to być miło spędzony czas, a przy okazji zdobędziesz wiedzę, wypełnisz wolne dni uciekając z rutyny dnia codziennego i zdobędziesz nowe znajomości? Nauka języka angielskiego dla seniorów w Kielcach to idealna okazja aby udowodnić sobie, że wiek to tylko liczba i może otworzyć przed nami szereg nowych możliwości!

kurs-angielskiego-dla-seniorow-kielce (1)

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?