Kursy egzaminacyjne i certyfikowane. Przygotowania do egzaminu z angielskiego

Mieszkasz w Kielcach i potrzebujesz przygotowania do egzaminu z angielskiego? Nie mogłeś lepiej trafić! Wyszkolimy Cię do egzaminu ósmoklasisty, matury, egzaminu FCE i CAE!

Z nami nie masz czego się obawiać! Przeanalizujemy wszystkie typy zadań, abyś czuł się pewnie i swobodnie! Cyklicznie organizujemy testy próbne, aby dać Ci szansę sprawdzenia własnych umiejętności i dopracowania ewentualnych niedociągnięć.

Zajęcia ukierunkowane są na praktyczne przygotowanie do egzaminów poprzez ćwiczenie technik i strategii egzaminacyjnych.

Nasze nowoczesne materiały szkoleniowe sprawią, że w sposób naturalny opanujesz wszystkie umiejętności oraz schematy, które występują na egzaminach. Oprócz podręczników dedykowanych otrzymasz od nas również materiały autorskie, które ukierunkują Cię w przyswojeniu niezbędnej wiedzy.

Przygotowując Cię do egzaminu skoncentrujemy się na najbardziej problematycznych jego obszarach. W ten sposób efektywnie przejdziemy przez wszystkie kwestie, które mogą sprawić Ci trudność.

Egzamin ósmoklasisty jest pierwszym formalnym egzaminem, z jakim się zmierzysz w swojej szkolnej karierze. Pomożemy Ci bezstresowo się do niego przygotować! Skupimy się na wszystkich typach zadań i będziemy je ćwiczyć do mementu, aż będziemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe.

A może chciałbyś podszlifować swój angielski na maturę? Z nami nic prostszego! Przygotujemy Cię zarówno do egzaminu ustnego i pisemnego. Skupimy się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych niezbędnych do jego zdania, jak również zapoznamy Cię ze schematami, które są typowe dla tego egzaminu, abyś podszedł do niego z pewnością siebie i spokojem.

Jeśli jesteś z Kielc i interesuje Cię kurs FCE również chętnie pomożemy! Wybraliśmy najlepsze na rynku podręczniki, dzięki którym z łatwością opanujesz wymagany materiał i otrzymasz wymarzony certyfikat B2 First w Kielcach! Gwarantujemy, że w krótkim czasie zdobędziesz wszystkie wymagane umiejętności i poznasz strategie tego egzaminu.

Jeśli certyfikat B2 First jest już dawno za Tobą i szukasz szkolenia na poziomie C1, aby przystąpić do egzaminu Advanced – polecamy się! Nasze doświadczenie oraz dedykowane materiały dydaktyczne gwarantują wysoką jakość zajęć. Odpowiednio wcześniej przed terminem egzaminu przeanalizujemy Twoje umiejętności i wspólnie zadecydujemy czy jesteś już wystarczająco gotowy, czy potrzebujesz jeszcze czasu na podszlifowanie umiejętności. Mamy rękę na pulsie!

Zakres materiału podczas przygotowania do egzaminów z angielskiego oparty jest na wymaganiach egzaminów Cambridge.

Dzięki domowej, kameralnej atmosferze przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego z nami to czysta przyjemność! Korzystamy z wielu materiałów interaktywnych, które są stymulujące, motywują do nauki i sprawiają, że w naturalny sposób poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności językowe. Dzięki monitorowi interaktywnemu tworzymy przyjazne środowisko spotkań. Obraz wart jest 1000 słów, a odpowiednie zilustrowanie omawianego zagadnienia to klucz do skutecznego sposobu na utrwalenie materiału. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych.

Zajęcia z nami nigdy nie są nudne i banalne – staramy się o to, aby były zawsze angażujące i fascynujące!

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?