Nasz zespół

agata kubicza
Właściciel

Agata Kubicza

Agata jest autorką koncepcji CJS. Anty-szkolne nauczanie stanowi jej pasję od wielu lat! W swojej metodyce nauczania daleka jest od tworzenia sztucznego świata językowego.

Prowadzi głównie szkolenia biznesowe on-line skierowane dla kadry zarządzającej firm działających na terenie całego kraju, odpowiada również za kursy indywidualne dla specjalistów różnych branż oraz szkolenia certyfikatowe.

Jeden dzień pracy przeznacza również na kursy skierowane do młodzieży ponadprzeciętnie uzdolnionej lub o wyjątkowych potrzebach edukacyjnych. Wykształcenie filologiczne zdobyła na wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Metodyka, wg której opracowuje system kursów CJS opiera się na najnowszych i najskuteczniejszych trendach dydaktycznych, takich jak:

  • neurodydaktyka – wykorzystywanie wiedzy na temat funkcjonowania mózgu w procesie uczenia się,
  • ocenianie kształtujące – wspieranie i rozwijanie mocnych stron kursantów.
    Jest też fanką wykorzystywania najnowszych technologii w nauczaniu i holistycznego podejścia.

Uważa, że kluczem do motywacji uczniów jest ich stopień zaangażowania, fascynacji i zaciekawienia językiem. Bardzo ceni kreatywność, zaangażowanie i niezależność zarówno u siebie, jak i u swoich uczniów Dba o przyjazną atmosferę podczas zajęć. Jej misją jest budowanie wiary we własne siły i możliwości. Ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego słuchacza i jego potrzeb.

Prywatnie pasjonatka psychologii i socjologii. W wolnych chwilach oddaje się tłumaczeniom różnych publikacji i książek.

agata kubicza
conor---zdjecie

Conor

Conor jest native speakerem z Tasmanii w Australii (zgadza się, prawdziwy diabeł tasmański!)

Opiekuje się naszymi nastoletnimi klasami i pracuje zarówno online, jak i stacjonarnie.

Specjalizuje się w konwersacjach i słuchaniu w języku angielskim oraz pomaga w przygotowaniu naszych uczniów do egzaminów FCE i CAE.

Conor jest nauczycielem z ponad 25-letnim doświadczeniem (zarówno w Polsce, jak i w Australii). Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne – w swoim życiu uczył różnych przedmiotów m.in. muzyki, historii, geografii, projektowania audio i oczywiście języka angielskiego.

Jest także muzykiem i kompozytorem, w wolnym czasie uwielbia wędkować i podróżować.

conor---zdjecie

Victor

Victor to nasz charyzmatyczny specjalista od zajęć z najmłodszymi grupami, ale prowadzi również szkolenia indywidualne konwersacyjne (koncentrując się na rozwijaniu słownictwa wśród naszych kursantów oraz poznawaniu wyrażeń slangowych, używanych na co dzień), jak również te skierowane do specjalistów z różnych branż.

Jest Kanadyjczykiem o polskich korzeniach, dorastał w różnych kulturach.
Jego pasją są podróże – odwiedził już ponad 5 kontynentów!
Dąży do tworzenia relacji i współpracy w języku angielskim.

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?