Zajęcia grupowe ADULTS. Angielski dla dorosłych

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Kielcach? – Naucz się i Ty!

kurs-angielskiego-dla-doroslych-kielce

Potrzebujesz podszlifować swój angielski, a przy okazji możesz spędzić czas w miłej atmosferze? Z nami przyjdzie Ci to łatwiej! Kurs języka angielskiego dla dorosłych Kielce, to gwarancja szybkich postępów, swobody w mowie i pisaniu, a czytanie i słuchanie w języku angielskim stanie się dla Ciebie proste, miłe i przede wszystkim normalne – zbudujemy Twoją pewność siebie. Postaramy się otworzyć przed Tobą drzwi do nowych możliwości, aby nauka języka angielskiego stała się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. 

Naszą misją jest sprawić, abyś z przyjemnością posługiwał się umiejętnościami czytania i słuchania, a w zależności od wybranego poziomu, poszerzymy Twoją wiedzę o dodatkowe zwroty, które zdecydowanie ułatwią Ci komunikację. Podstawą poprawnego posługiwania się językiem angielskim, jest gramatyka, dlatego stawiamy na nią nacisk. Budując Twoje zaplecze sprawimy, że zaczniesz wypowiadać się w sposób świadomy i przemyślany.

Angielski dla dorosłych – „Na językach” Kielce to idealny wybór dla Ciebie.

Zapewne nieraz zastanawiałeś się, czy już nie jest zbyt późno na naukę – odpowiadamy: Nie! Właśnie dla Ciebie oferujemy naukę języka angielskiego w grupach dla dorosłych w Kielcach! Z nami nie będziesz się nudzić, zajęcia są prowadzone w miłej i luźnej atmosferze, słuchamy się nawzajem, nie wywieramy nacisku, a nasze doświadczenie stanowi swoisty klucz do zbudowania w Tobie odpowiedniej motywacji, nastawionej na osiąganie świetnych wyników!

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam opracować skuteczny program prowadzenia zajęć grupowych języka angielskiego, bez utartych schematów i „sztywnego” nauczania. Uważamy, że posługiwanie się obrazami w trakcie zajęć jest dużo efektywniejsze, dlatego jedną z naszych sal wyposażyliśmy w interaktywny monitor. Organizujemy również zajęcia warsztatowe, abyś mógł sprawdzić swoje siły w prawdziwych sytuacjach życia codziennego!

Jeśli czujesz, że potrzebujesz podszlifować swój język, zapraszamy na angielski dla dorosłych w Kielcach!

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?