Zajęcia grupowe TEENS. Angielski dla młodzieży

Angielski dla młodzieży w Kielcach – „Na językach” to idealny wybór dla Ciebie.

Jesteś młodą osobą, ale czujesz, że Twój angielski nie spełnia Twoich oczekiwań? Zdobyta dotąd wiedza, nie pozwala posługiwać Ci się nim swobodnie? Trafiłeś w idealne miejsce. „Na językach” to szkoła stworzona dla Ciebie, prowadząca zajęcia i szlifująca angielski dla młodzieży w Kielcach. 

W naszym programie oprócz warsztatów, prowadzone będą przeglądy „Everyday English” z wykorzystaniem źródeł internetowych m.in. cotygodniowy przegląd memów, podczas których będziesz miał możliwość poznania tajników z zakresu translatoryki. Szkoła będzie wykorzystywać realne źródła informacji – np. słownictwo z zakresu „clothes” będzie analizowane w oparciu o anglojęzyczne strony oferujące ubrania on-line (wyświetlane na interaktywnym monitorze). Z kolei przy pomocy Google Street View potrenujesz zwroty z zakresu wskazywania drogi i odkrywania topografii Wielkiej Brytanii.

Kurs języka angielskiego Kielce – odśwież swoją wiedzę!

Nasze zajęcia skupiają się na gramatyce, to ona stanowi podstawę poprawnego posługiwania się językiem. Dobrze wyćwiczona gramatyka, pozwoli Ci na pewne i sensowne budowanie wypowiedzi. Kurs języka angielskiego dla młodzieży Kielce oferuje zajęcia, które są prowadzone z zaciekawieniem, aby proces nauki stał się naturalny i fascynujący. Indywidualnie podchodzimy do każdego kursanta upewniając się, że wszystko jest jasne i zrozumiałe. Nie prowadzimy sztywno naszego programu, dla nas najważniejsza jest jakość przyswojonych informacji, nie ilość.

W grupie jest fajniej!

Nasz program realizujemy sumiennie, a nauka języka angielskiego w grupach dla młodzieży jest dużo bardziej efektywna i przyjemna w gronie rówieśników. Wpadnij do nas, rozwiąż test poziomujący i sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Prowadzimy również kursy maturalne oraz korepetycje z języka angielskiego. Oferujemy niepowtarzalny klimat, tworząc idealne miejsce do nauki języka angielskiego, aby była dużo bardziej przyjemna i lepiej przyswajana. Skontaktuj się z nami i poszerzaj swoje horyzonty!

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?