Jesteś tutaj: O nas

O nas

Skąd pomysł na szkołę językową? Czym będzie się ona wyróżniać spośród obecnych na rynku?

Nauczanie angielskiego to moja pasja, która towarzyszy mi od dawna. Przez ostatnie kilka lat pracowałam w korporacji, następnie w branży restauracyjnej. Pewnego dnia zadałam sobie bardzo ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zaczęłam to robić. Uważam, że jeśli podchodzimy do czegoś z sercem i zaangażowaniem to musi się udać. Upór, ciężka praca i silna wola to przepis na sukces w każdej dziedzinie naszego życia.

Szkoła będzie inna niż pozostałe w naszym mieście. Będzie miejscem, w którym w domowej i kameralnej atmosferze będzie można zgłębić tajniki języka angielskiego. Będzie szkołą demokratyczną, w której najważniejsi będą uczniowie. Będziemy wsłuchiwać się w ich pomysły i dostosowywać program nauczania do ich potrzeb. W tej szkole nie będą ważne oceny, a realne postępy, zaangażowanie i motywacja – to klucz w procesie nauczania. Koniec nudy i banałów – wkraczamy w nową erę nauczania!

Jakie metody nauczania będą zastosowane w Pani szkole?

Mieszanka tych najlepszych i sprawdzonych :) Dla nas ważne będą konkrety, czyli nacisk na gramatykę – stara szkoła w nieco nowszym wydaniu. Wspierać będzie nas technologia, idziemy z duchem czasu. W jednej z sal zamontowaliśmy dotykowy monitor interaktywny, to prawdziwa perełka edukacyjna! Świetne narzędzie, które daje nam ogromne możliwości. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych. Obraz wart jest 1000 słów! Ja osobiście uwielbiam wykorzystywać technologię w procesie nauczania – często używam np. Google Earth, Google Street View i trenuję w ten sposób z Kursantami zwroty związane z pytaniem o drogę.

Czy nauka będzie również prowadzona w praktyce?

Tak, zdecydowanie. To nasza główna misja. Trenujemy w praktyce! Dla młodzieży przygotowaliśmy np. cykliczny przegląd memów (to akurat pomysł mojego syna, który czynnie uczestniczy w opracowywaniu metodyki szkoły) i warsztaty tematyczne. Dla dorosłych i seniorów wieczorne spotkania z native speakerami, wspólne wyjścia czy warsztaty kulinarne. Nauka odbywać się będzie w sposób naturalny, niewymuszony, tak jakby „przy okazji”. Nie chcemy podchodzić sztampowo do nauczania – zależy nam na domowej i przyjaznej atmosferze. Każdy ma się tu czuć swobodnie i komfortowo. Bez zadęcia i spięcia.

Jak i kiedy będą odbywały się zajęcia/kursy?

Oferta jest bogata. Oprócz kursów stacjonarnych w grupach możemy zaproponować zajęcia indywidualne z programem autorskim. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów. Przygotowujemy naszych Kursantów do rozmów kwalifikacyjnych czy wyjazdów za granicę. Pomagamy w tworzeniu profesjonalnego profilu na LinkedIn i CV w wersji anglojęzycznej. Mamy też dedykowane szkolenia dla firm (Business English) oraz jako jedyna szkoła w Kielcach – kursy skierowane do seniorów. To nasz priorytet – w tym wypadku nauka języka angielskiego będzie połączona z elementami socjalizacji. Podchodzimy do tego procesu holistycznie. Co więcej, oferujemy zajęcia on-line: grupowe i indywidualne. Z dowolnego zakątka świata, bez barier i ograniczeń.

Kursy dla seniorów będą odbywały się w ciągu dnia. Pozostałe w godzinach popołudniowych.

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl