Jesteś tutaj: Nasze kursy Młodzież ZAJĘCIA GRUPOWE TEENS

Zajęcia grupowe teens. Angielski dla młodzieży

Angielski dla młodzieży w Kielcach – „Na językach” to idealny wybór dla Ciebie.
Zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży w Kielcach

Jesteś młodą osobą, ale czujesz, że Twój angielski nie spełnia Twoich oczekiwań? Zdobyta dotąd wiedza, nie pozwala posługiwać Ci się nim swobodnie? Trafiłeś w idealne miejsce. „Na językach” to szkoła stworzona dla Ciebie, prowadząca zajęcia i szlifująca angielski dla młodzieży w Kielcach. 

W naszym programie oprócz warsztatów, prowadzone będą przeglądy „Everyday English” z wykorzystaniem źródeł internetowych m.in. cotygodniowy przegląd memów, podczas których będziesz miał możliwość poznania tajników z zakresu translatoryki. Szkoła będzie wykorzystywać realne źródła informacji – np. słownictwo z zakresu „clothes” będzie analizowane w oparciu o anglojęzyczne strony oferujące ubrania on-line (wyświetlane na interaktywnym monitorze). Z kolei przy pomocy Google Street View potrenujesz zwroty z zakresu wskazywania drogi i odkrywania topografii Wielkiej Brytanii.

Kurs języka angielskiego Kielce – odśwież swoją wiedzę!

Nasze zajęcia skupiają się na gramatyce, to ona stanowi podstawę poprawnego posługiwania się językiem. Dobrze wyćwiczona gramatyka, pozwoli Ci na pewne i sensowne budowanie wypowiedzi. Kurs języka angielskiego dla młodzieży Kielce oferuje zajęcia, które są prowadzone z zaciekawieniem, aby proces nauki stał się naturalny i fascynujący. Indywidualnie podchodzimy do każdego kursanta upewniając się, że wszystko jest jasne i zrozumiałe. Nie prowadzimy sztywno naszego programu, dla nas najważniejsza jest jakość przyswojonych informacji, nie ilość.

W grupie jest fajniej!

Nasz program realizujemy sumiennie, a nauka języka angielskiego w grupach dla młodzieży jest dużo bardziej efektywna i przyjemna w gronie rówieśników. Wpadnij do nas, rozwiąż test poziomujący i sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Prowadzimy również kursy maturalne oraz korepetycje z języka angielskiego. Oferujemy niepowtarzalny klimat, tworząc idealne miejsce do nauki języka angielskiego, aby była dużo bardziej przyjemna i lepiej przyswajana. Skontaktuj się z nami i poszerzaj swoje horyzonty!

Zajęcia z angielskiego w Kielcach - kursy językowe dla młodzieży - kontakt

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl