Jesteś tutaj: Nasze kursy Dorośli ANGIELSKI STACJONARNIE, KURS INDYWIDUALNY

Angielski stacjonarnie. Kurs indywidualny języka angielskiego

Indywidualny kurs z języka angielskiego w Kielcach - Na Językach

Jeśli potrzebujesz nauki języka angielskiego skrojonej na miarę, dobierzemy wspólnie odpowiedni dla Ciebie kurs i stworzymy program autorski. Nasze jednoosobowe zajęcia z angielskiego w Kielcach to gwarancja szybkich postępów oraz miła i przyjazna atmosfera.

Kurs zawsze dopasowany jest do Twoich potrzeb – najpierw siadamy i o nich rozmawiamy, następnie tworzymy program dla Ciebie. Nasze korepetycje z angielskiego to zajęcia w domowej i przyjaznej atmosferze, która sprawia, że nauka jest przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu w owocny sposób.
Dzięki nowoczesnym materiałom dydaktycznym zajęcia indywidualne z angielskiego w Kielcach nie są nudne i banalne.

Dzięki monitorowi interaktywnemu tworzymy przyjazne środowisko spotkań. Obraz wart jest 1000 słów, a odpowiednie zilustrowanie omawianego zagadnienia to klucz do skutecznego sposobu na utrwalenie materiału. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych.

Ilość godzin intensywnego kursu angielskiego zawsze ustalana jest indywidualnie. Może trwać cały rok szkolny, lub kilka miesięcy. Jeśli chodzi o tematykę kursu – dobieramy ją do Twoich potrzeb.

Jeśli czeka Cię wyjazd za granicę i potrzebujesz intensywnego kursu angielskiego w Kielcach wpadnij do nas – ustalimy zakres zajęć, ich częstotliwość i przejdziemy do dzieła! Określisz swoje potrzeby a my pomożemy Ci zrealizować Twoje cele. Skupimy się nad tym, abyś porozumiewał się w języku angielskim płynnie i bez żadnych przeszkód.

Na początku każdych indywidualnych zajęć kwadrans poświęcamy na powtórkę zagadnień z poprzedniej lekcji – w ten sposób utrwalamy materiał. Rezygnujemy z testów i kartkówek – dla nas oceny nie są wyznacznikiem Twojej wiedzy i umiejętności.

Indywidualny angielski to również możliwość przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Po analizie firmy, do której aplikujesz oraz Twojego CV wspólnie postaramy się o to, abyś wypadł jak najlepiej! Możemy również pomóc Ci w tłumaczeniu CV oraz stworzeniu profilu na Linkedin.

Nasz kurs indywidualny to nic innego jak domowe korepetycje z języka angielskiego, w trakcie których będziesz czuł się swobodnie i komfortowo. Nauka z nami ma być przyjemnością i naturalnym procesem, który szybko przyniesie widoczne efekty.

Indywidualny angielski w Kielcach to gwarancja sukcesu i kurs skrojony na miarę. Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź nas i dopytaj o szczegóły – chętnie Ci pomożemy!

Indywidualny angielski w Kielcach - zajęcia stacjonarne - Na Językach

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl