Jesteś tutaj: Nasze kursy Dorośli BUSINESS ENGLISH

Business english. Biznesowy angielski

Biznesowy angielski w Kielcach - Na Językach

Jeśli pracujesz w środowisku międzynarodowym ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

Biznesowy angielski w Kielcach przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w branży handlowej, marketingowej, polityki i innych sfer życia zawodowego.

Jeśli Twoja praca polega na współpracy z rynkami zagranicznymi business English Kielce to to, czego potrzebujesz!
A może poszukujesz pracy za granicą i chcesz zwiększyć swoje szanse? Nie mogłeś lepiej trafić.

Angielski dla firm w Kielcach będzie świetną inwestycją w siebie i/lub pracowników, która szybko się zwróci, biorąc pod uwagę naszą skuteczność.
Zajęcia możemy dostosować indywidualnie do specyfiki danej branży (w przypadku szkoleń dla firm), lub przygotować ogólny program dla różnych branż w oparciu o podręcznik. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Możemy pomóc Ci w podniesieniu efektywności i wydajności Twoich pracowników.

Program kursu obejmuje m.in. problematykę związaną z pisaniem CV i rozmową kwalifikacyjną, korespondencją biznesową, rozmowami telefonicznymi, konferencjami oraz biznesową etykietą.

Angielski dla firm Kielce obejmuje zazwyczaj 120 jednostek lekcyjnych (60 spotkań), ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc jeśli zależy Ci na intensywnym kursie z formalnego angielskiego w Kielcach przyjdź do nas - ustalimy wszystkie szczegóły oraz program!

Nowoczesne materiały dydaktyczne z pewnością przyspieszą proces wchłaniania wiedzy, a nauka business English w Kielcach stanie się czystą przyjemnością!
Dzięki monitorowi interaktywnemu tworzymy przyjazne środowisko spotkań. Obraz wart jest 1000 słów, a odpowiednie zilustrowanie omawianego zagadnienia to klucz do skutecznego sposobu na utrwalenie materiału. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych.

Ponadto, nasi lektorzy sami posiadają doświadczenie w pracy w korporacjach, więc to z pewnością ułatwi im przekazywanie Wam wiedzy i zwrotów, które rzeczywiście są często używane w branży biznesowej.

Formalny angielski w Kielcach to kurs skrojony na miarę i dopasowany do potrzeb klienta biznesowego. Każde zajęcia rozpoczynamy od powtórki materiału. Nie wystawiamy ocen, nie robimy testów i kartkówek. Dla nas najważniejsze jest, żebyś utrwalał systematycznie materiał w domu, a my zajmiemy się resztą!
Bez stresu, w Twoim tempie – najważniejsze żeby wszystkie omawiane zagadnienia były zrozumiałe. Zarejestruj się przez naszą stronę internetową już dziś i dołącz do ekipy „Na językach” – kameralnego miejsca, gdzie w domowej atmosferze spędzisz czas owocnie!

Business English Kielce - kurs biznesowego angielskiego - Na Językach

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl