Jesteś tutaj: Nasze kursy Dorośli PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim - przygotowanie - kurs Na Językach

Szukasz nowej pracy? Masz pewność, że jesteś idealnym kandydatem na to na stanowisko, ale obawiasz się, że polegniesz na rozmowie w języku angielskim? Czujesz, że to przeszkoda na drodze do rozwoju Twojej kariery? Trafiłeś pod właściwy adres!

Znajomość języka obcego to cenna umiejętność, która ułatwia komunikację i podnosi nasze kwalifikacje w życiu zawodowym. Stanowi ona kluczowy element w procesie ubiegania się o prestiżową posadę, a dobre przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej to klucz do sukcesu. Język angielski w pracy to obecnie podstawowy wymóg, którego nie przeskoczymy.

Rozmowa kwalifikacyjna bez wątpienia jest dla nas stresującym doświadczeniem (nawet w języku rodzimym), zwłaszcza jeśli wymarzony pracodawca chce przetestować przy okazji naszą znajomość języków obcych. W takim wypadku to, co musisz zrobić to zminimalizować ryzyko ewentualnej porażki i postarać się uczynić rozmowę jak najbardziej dla Ciebie przewidywalną.

Kurs składa się z 64 jednostek lekcyjnych podzielonych na etapy i jest najprawdopodobniej najbardziej zindywidualizowanym kursem języka angielskiego w naszej ofercie.

Na samym początku wspólnie analizujemy firmę i branżę do której aplikujesz. Na tej podstawie tworzymy da Ciebie program autorski, dedykowany Twoim potrzebom.

Pierwszy etap kursu to analiza najczęściej zadawanych pytań i gotowych do użycia fraz, które sprawią, że poczujesz się o wiele swobodniej.
Drugi etap polega na analizie dotychczasowej ścieżki Twojej kariery, Twoich upodobań, poglądów, czyli wszystkiego tego, o co możesz zostać zapytany w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim.

Kolejny etap to praca nad językiem – powtórzenie podstawowych zasad gramatycznych – pozwoli Ci to na budowanie zdań w sposób bardziej świadomy i płynny. Stworzymy również bazę słówek, które będziemy systematycznie utrwalać. Skupimy się na wszystkich umiejętnościach językowych, abyś Twoje wypowiedzi były poprawne i spójne.

To jeszcze nie wszystko!

Ten kurs języka angielskiego w Kielcach oferuje ( w swoim ostatnim etapie, jeśli wyrazisz taką chęć) pomoc w przygotowaniu materiałów aplikacyjnych. Wspólnie popracujemy nad tłumaczeniem wszystkich dokumentów, abyś mógł jeszcze przed podejściem do rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentować się w sposób profesjonalny! Pamiętaj, że jednym z warunków umożliwiających Ci zaprezentowanie własnej osoby podczas rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim jest najpierw zwrócenie uwagi wymarzonego pracodawcy na Twoje CV.

Oczywiście, zwiększysz również swoje szanse na rynku pracy jeśli będziesz posiadać profil na portalu LinkedIn. Nie wiesz jak się za to zabrać i nie chcesz wydawać fortuny na tłumaczy? Zróbmy to razem! Wspólnie przygotujemy profesjonalny profil dla Ciebie, przy okazji utrwalając wiedzę, jaką zdobyłeś podczas kursu!
Ponadto możemy Ci zagwarantować, że dzięki nowoczesnym materiałom dydaktycznym kurs zaawansowany języka angielskiego, przygotowujący Cię do rozmowy kwalifikacyjnej w Kielcach nie będzie nudny i banalny. Jeśli więc potrzebujesz nauki języka angielskiego skrojonej na miarę, odwiedź nas lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Nasza oferta to gwarancja szybkich postępów oraz miła i przyjazna atmosfera!

Rozmowa o pracę po angielsku - przygotowanie w Na Językach

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl