Jesteś tutaj: Nasze kursy Dorośli ZAJĘCIA GRUPOWE ADULTS

Zajęcia grupowe adults. Angielski dla dorosłych

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Kielcach? – Naucz się i Ty!

Angielski dla dorosłych Kielce - Centrum Językowe Na Językach

Potrzebujesz podszlifować swój angielski, a przy okazji możesz spędzić czas w miłej atmosferze? Z nami przyjdzie Ci to łatwiej! Kurs języka angielskiego dla dorosłych Kielce, to gwarancja szybkich postępów, swobody w mowie i pisaniu, a czytanie i słuchanie w języku angielskim stanie się dla Ciebie proste, miłe i przede wszystkim normalne – zbudujemy Twoją pewność siebie. Postaramy się otworzyć przed Tobą drzwi do nowych możliwości, aby nauka języka angielskiego stała się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. 

Naszą misją jest sprawić, abyś z przyjemnością posługiwał się umiejętnościami czytania i słuchania, a w zależności od wybranego poziomu, poszerzymy Twoją wiedzę o dodatkowe zwroty, które zdecydowanie ułatwią Ci komunikację. Podstawą poprawnego posługiwania się językiem angielskim, jest gramatyka, dlatego stawiamy na nią nacisk. Budując Twoje zaplecze sprawimy, że zaczniesz wypowiadać się w sposób świadomy i przemyślany.

Angielski dla dorosłych – „Na językach” Kielce to idealny wybór dla Ciebie.

Zapewne nieraz zastanawiałeś się, czy już nie jest zbyt późno na naukę – odpowiadamy: Nie! Właśnie dla Ciebie oferujemy naukę języka angielskiego w grupach dla dorosłych w Kielcach! Z nami nie będziesz się nudzić, zajęcia są prowadzone w miłej i luźnej atmosferze, słuchamy się nawzajem, nie wywieramy nacisku, a nasze doświadczenie stanowi swoisty klucz do zbudowania w Tobie odpowiedniej motywacji, nastawionej na osiąganie świetnych wyników!

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam opracować skuteczny program prowadzenia zajęć grupowych języka angielskiego, bez utartych schematów i „sztywnego” nauczania. Uważamy, że posługiwanie się obrazami w trakcie zajęć jest dużo efektywniejsze, dlatego jedną z naszych sal wyposażyliśmy w interaktywny monitor. Organizujemy również zajęcia warsztatowe, abyś mógł sprawdzić swoje siły w prawdziwych sytuacjach życia codziennego!

Jeśli czujesz, że potrzebujesz podszlifować swój język, zapraszamy na angielski dla dorosłych w Kielcach!

Kurs z angielskiego dla dorosłych w Kielcach - Na Językach

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl