Angielski stacjonarnie. Kurs indywidualny języka angielskiego

Jeśli potrzebujesz nauki języka angielskiego skrojonej na miarę, dobierzemy wspólnie odpowiedni dla Ciebie kurs i stworzymy program autorski. Nasze jednoosobowe zajęcia z angielskiego w Kielcach to gwarancja szybkich postępów oraz miła i przyjazna atmosfera.

Kurs zawsze dopasowany jest do Twoich potrzeb – najpierw siadamy i o nich rozmawiamy, następnie tworzymy program dla Ciebie. Nasze korepetycje z angielskiego to zajęcia w domowej i przyjaznej atmosferze, która sprawia, że nauka jest przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu w owocny sposób.
Dzięki nowoczesnym materiałom dydaktycznym zajęcia indywidualne z angielskiego w Kielcach nie są nudne i banalne.

Dzięki monitorowi interaktywnemu tworzymy przyjazne środowisko spotkań. Obraz wart jest 1000 słów, a odpowiednie zilustrowanie omawianego zagadnienia to klucz do skutecznego sposobu na utrwalenie materiału. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych.

Ilość godzin intensywnego kursu angielskiego zawsze ustalana jest indywidualnie. Może trwać cały rok szkolny, lub kilka miesięcy. Jeśli chodzi o tematykę kursu – dobieramy ją do Twoich potrzeb.

Jeśli czeka Cię wyjazd za granicę i potrzebujesz intensywnego kursu angielskiego w Kielcach wpadnij do nas – ustalimy zakres zajęć, ich częstotliwość i przejdziemy do dzieła! Określisz swoje potrzeby a my pomożemy Ci zrealizować Twoje cele. Skupimy się nad tym, abyś porozumiewał się w języku angielskim płynnie i bez żadnych przeszkód.

Na początku każdych indywidualnych zajęć kwadrans poświęcamy na powtórkę zagadnień z poprzedniej lekcji – w ten sposób utrwalamy materiał. Rezygnujemy z testów i kartkówek – dla nas oceny nie są wyznacznikiem Twojej wiedzy i umiejętności.

Indywidualny angielski to również możliwość przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Po analizie firmy, do której aplikujesz oraz Twojego CV wspólnie postaramy się o to, abyś wypadł jak najlepiej! Możemy również pomóc Ci w tłumaczeniu CV oraz stworzeniu profilu na Linkedin.

Nasz kurs indywidualny to nic innego jak domowe korepetycje z języka angielskiego, w trakcie których będziesz czuł się swobodnie i komfortowo. Nauka z nami ma być przyjemnością i naturalnym procesem, który szybko przyniesie widoczne efekty.

Indywidualny angielski w Kielcach to gwarancja sukcesu i kurs skrojony na miarę. Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź nas i dopytaj o szczegóły – chętnie Ci pomożemy!

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?