O nas

Skąd pomysł na szkołę językową? Czym będzie się ona wyróżniać spośród obecnych na rynku?

Nauczanie angielskiego to moja pasja, która towarzyszy mi od dawna. Przez ostatnie kilka lat pracowałam w korporacji, następnie w branży restauracyjnej. Pewnego dnia zadałam sobie bardzo ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zaczęłam to robić. Uważam, że jeśli podchodzimy do czegoś z sercem i zaangażowaniem to musi się udać. Upór, ciężka praca i silna wola to przepis na sukces w każdej dziedzinie naszego życia.

Szkoła będzie inna niż pozostałe w naszym mieście. Będzie miejscem, w którym w domowej i kameralnej atmosferze będzie można zgłębić tajniki języka angielskiego. Będzie szkołą demokratyczną, w której najważniejsi będą uczniowie. Będziemy wsłuchiwać się w ich pomysły i dostosowywać program nauczania do ich potrzeb. W tej szkole nie będą ważne oceny, a realne postępy, zaangażowanie i motywacja – to klucz w procesie nauczania. Koniec nudy i banałów – wkraczamy w nową erę nauczania!

Jakie metody nauczania będą zastosowane w Pani szkole?

Mieszanka tych najlepszych i sprawdzonych 🙂 Dla nas ważne będą konkrety, czyli nacisk na gramatykę – stara szkoła w nieco nowszym wydaniu. Wspierać będzie nas technologia, idziemy z duchem czasu. W jednej z sal zamontowaliśmy dotykowy monitor interaktywny, to prawdziwa perełka edukacyjna! Świetne narzędzie, które daje nam ogromne możliwości. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych. Obraz wart jest 1000 słów! Ja osobiście uwielbiam wykorzystywać technologię w procesie nauczania – często używam np. Google Earth, Google Street View i trenuję w ten sposób z Kursantami zwroty związane z pytaniem o drogę.

zdjecie-o-nas
Czy nauka będzie również prowadzona w praktyce?

Tak, zdecydowanie. To nasza główna misja. Trenujemy w praktyce! Dla młodzieży przygotowaliśmy np. cykliczny przegląd memów (to akurat pomysł mojego syna, który czynnie uczestniczy w opracowywaniu metodyki szkoły) i warsztaty tematyczne. Dla dorosłych i seniorów wieczorne spotkania z native speakerami, wspólne wyjścia czy warsztaty kulinarne. Nauka odbywać się będzie w sposób naturalny, niewymuszony, tak jakby „przy okazji”. Nie chcemy podchodzić sztampowo do nauczania – zależy nam na domowej i przyjaznej atmosferze. Każdy ma się tu czuć swobodnie i komfortowo. Bez zadęcia i spięcia.

Jak i kiedy będą odbywały się zajęcia/kursy?

Oferta jest bogata. Oprócz kursów stacjonarnych w grupach możemy zaproponować zajęcia indywidualne z programem autorskim. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów. Przygotowujemy naszych Kursantów do rozmów kwalifikacyjnych czy wyjazdów za granicę. Pomagamy w tworzeniu profesjonalnego profilu na LinkedIn i CV w wersji anglojęzycznej. Mamy też dedykowane szkolenia dla firm (Business English) oraz jako jedyna szkoła w Kielcach – kursy skierowane do seniorów. To nasz priorytet – w tym wypadku nauka języka angielskiego będzie połączona z elementami socjalizacji. Podchodzimy do tego procesu holistycznie. Co więcej, oferujemy zajęcia on-line: grupowe i indywidualne. Z dowolnego zakątka świata, bez barier i ograniczeń.

Kursy dla seniorów będą odbywały się w ciągu dnia. Pozostałe w godzinach popołudniowych.

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?