Angielski dla firm Kielce

Kurs angielskiego dla firm w Kielcach – Podnieś kwalifikacje swoich pracowników!

kurs-angielskiego-dla-firm-kielce

Postanowiłeś podnieść kwalifikacje swoich pracowników, aby biegle posługiwali się językiem angielskim w Twojej firmie? Twoi pracownicy potrzebują odświeżenia języka angielskiego lub uzupełnienia wiedzy o slang biznesowy? Chcesz ukierunkować swoją firmę na rynki zagraniczne i potrzebujesz, aby pracownicy biegle posługiwali się mową i pismem? Kurs języka angielskiego dla firm w Kielcach to idealna propozycja dla Ciebie. Jesteśmy najprawdopodobniej najmłodszą szkołą języka angielskiego w Kielcach, jednak powiew świeżości i nieszablonowy styl nauczania zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych szkół.

„Na językach” – Angielski dla firm Kielce

Wstępnie potrzebujemy zmierzyć poziom wiedzy pracowników. Poziom mierzymy na podstawie CEFR lub CEF (Common European Framework of Reference for Languages):

  • od A1 (nauka od podstaw), A2,
  • przez B1 (średnio zaawansowany), B2,
  • po C1 i C2 (angielski na poziomie „native” oznaczający, że mówicie w taki sposób, jakby angielski był rodzimym językiem).

Nie jesteśmy w stanie jasno przewidzieć efektów nauczania, jest on indywidualny dla każdego pracownika, jego chęci rozwijania się, poziomu zaawansowania oraz stopnia przyswajania wiedzy.  

Angielski dla firm w Kielcach cechuje się wysoką skutecznością nauczania, jednak zanim opracujemy indywidualny program, musimy dowiedzieć się z kim współpracujecie, jaka jest branża firmy oraz jej ewentualne plany rozwoju. 

Dostosujemy się do Państwa potrzeb w zakresie częstotliwości spotkań, opracowania programu i długości spotkań. Wszystko zostanie uwzględnione w celu maksymalnej efektywności nauczania. Zajęcia prowadzimy adekwatnie do poziomu nauczania, bez sztywnego szablonu i w miłej atmosferze – dla nas najważniejsze są wyniki. Oferujemy tryb stacjonarny oraz platformę online. Stosujemy efektywne metody nauczania, takie jak:

  •  „teamwork” – praca w parach
  • zadania indywidualne,
  • gry i zabawy,
  • wykłady i prezentacje,
  • improwizacje,
  • case study, brainstorming (jeśli nie znacie tych terminów nie martwcie się – poznacie je dzięki nam).


Stosujemy różne oferty szkoleń, takie jak: ogólna, biznesowa lub specjalistyczna (branżowa).

Zajęcia angielskiego dla firm Kielce – Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę z zagranicznym kontrahentem, stworzyć międzynarodowy zespół lub samodzielnie przeprowadzać negocjacje, dla was oferujemy zajęcia angielskiego dla firm Kielce. Idealne i skrojone na miarę Waszego biznesu.

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?