Business English. Biznesowy angielski

Jeśli pracujesz w środowisku międzynarodowym ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

Biznesowy angielski w Kielcach przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w branży handlowej, marketingowej, polityki i innych sfer życia zawodowego.

Jeśli Twoja praca polega na współpracy z rynkami zagranicznymi business English Kielce to to, czego potrzebujesz!
A może poszukujesz pracy za granicą i chcesz zwiększyć swoje szanse? Nie mogłeś lepiej trafić.

Angielski dla firm w Kielcach będzie świetną inwestycją w siebie i/lub pracowników, która szybko się zwróci, biorąc pod uwagę naszą skuteczność.
Zajęcia możemy dostosować indywidualnie do specyfiki danej branży (w przypadku szkoleń dla firm), lub przygotować ogólny program dla różnych branż w oparciu o podręcznik. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Możemy pomóc Ci w podniesieniu efektywności i wydajności Twoich pracowników.

Program kursu obejmuje m.in. problematykę związaną z pisaniem CV i rozmową kwalifikacyjną, korespondencją biznesową, rozmowami telefonicznymi, konferencjami oraz biznesową etykietą.

Angielski dla firm Kielce obejmuje zazwyczaj 120 jednostek lekcyjnych (60 spotkań), ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc jeśli zależy Ci na intensywnym kursie z formalnego angielskiego w Kielcach przyjdź do nas – ustalimy wszystkie szczegóły oraz program!

Nowoczesne materiały dydaktyczne z pewnością przyspieszą proces wchłaniania wiedzy, a nauka business English w Kielcach stanie się czystą przyjemnością!
Dzięki monitorowi interaktywnemu tworzymy przyjazne środowisko spotkań. Obraz wart jest 1000 słów, a odpowiednie zilustrowanie omawianego zagadnienia to klucz do skutecznego sposobu na utrwalenie materiału. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych.

Ponadto, nasi lektorzy sami posiadają doświadczenie w pracy w korporacjach, więc to z pewnością ułatwi im przekazywanie Wam wiedzy i zwrotów, które rzeczywiście są często używane w branży biznesowej.

Formalny angielski w Kielcach to kurs skrojony na miarę i dopasowany do potrzeb klienta biznesowego. Każde zajęcia rozpoczynamy od powtórki materiału. Nie wystawiamy ocen, nie robimy testów i kartkówek. Dla nas najważniejsze jest, żebyś utrwalał systematycznie materiał w domu, a my zajmiemy się resztą!
Bez stresu, w Twoim tempie – najważniejsze żeby wszystkie omawiane zagadnienia były zrozumiałe. Zarejestruj się przez naszą stronę internetową już dziś i dołącz do ekipy „Na językach” – kameralnego miejsca, gdzie w domowej atmosferze spędzisz czas owocnie!

bangielski-biznesowy-w-kielcach

Opinie kursantów

Co o nas Myślą?

Bardzo mile wspominam lekcje angielskiego u Pani Agaty. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej ale wymagającej atmosferze wymieszanej z jej pozytywną energią i humorem. Spośród innych nauczycieli p. Agata wyróżnia się zaangażowaniem, profesjonalizmem i wyrozumiałością. Gorąco polecam

opinia Na Językach Kielce Szkoła
Bartek Kubicki

Pani Agata uczyła mnie języka angielskiego przez kilka lat. Mogę szczerze napisać, że nauka z nią to czysta przyjemność. Co najbardziej ceniłam w lekcjach ? Zdecydowanie brak stresu przed przyznaniem się, że czegoś nie wiem czy nie rozumiem. Wystarczy powiedzieć w czym jest problem i zaczyna się praca.

Klaudia Wydmańska

Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu nauk społecznych, takich jak pedagogika i psychologia, dokonywane przez panią Agatę, zasługują na uznanie. Pani Agata wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością terminologii właściwej dla tych dyscyplin, ale również umiejętnością przekładu niuansów znaczeniowych.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Sympatyczna, ale zarazem wymagająca nauczycielka wychodząca poza utarte schematy nauki języka. Lekcje są urozmaicone i dynamiczne z jednoczesnym naciskiem na istotne szczegóły. Zdecydowanie rekomenduję zajęcia prowadzone przez Panią Agatę, gdyż jest osobą , która potrafi zmobilizować do nauki.

opinia ucznia o szkole na językach
Michał Sutowicz

Lekcje języka angielskiego z Agatą, jak i Conorem są ciekawe i bardzo wartościowe. Nauczyciele są pełni pasji i doświadczenia, nauka z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Polecam każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne i wiedzę!

Natasza Chmielewska-Mazurek Pracownia Rozwoju Osobistego

Agata nie tylko doskonali umiejętności gramatyczne i słownikowe, ale także skupia się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych i rozumienia ze słuchu. Jej dynamiczne i kreatywne metody nauczania sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a każda lekcja jest pełna pozytywnej energii. Profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie na każdym etapie mojej nauki. Gorąco polecam!

Anna Ciężkowska TVP S.A.

Zaświadczamy niniejszym, iż cenimy sobie i polecamy współpracę z Lektorką Agatą Kubicza, podczas której zajęcia były prowadzone w formie online dla wielu projektów oraz kursów komercyjnych. Pani Kubicza w ramach współpracy prowadziła m.in. kursy grupowe z języka angielskiego dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego.

Bartosz Szyke

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia na wysokim poziomie uniwersyteckim, w przyjaznej atmosferze. Program zajęć dostosowany do potrzeb kursantów, a różnorodna formuła dopasowana do obszarów specjalizacji poszczególnych uczestników. Wykonywane tłumaczenia na wysokim poziomie.

dr Marcin Gierczyk Uniwersytet Śląski

Z wielką przyjemnością pragnę udzielić referencji Centrum Językowo- Szkoleniowemu „Na językach”, z którym współpracujemy w zakresie prowadzenia kursów Business English. Już od kilku semestrów korzystamy z wiedzy i profesjonalizmu lektorki – Pani Agaty Kubiczy, dzięki której kursanci skutecznie podnoszą swoje umiejętności językowe.

Agnieszka Krych

Niniejszym zaświadczamy, że Pani Agata Kubicza w okresie 01.2021- 06.2021 przeprowadziła dla naszych pracowników kurs onilne języka angielskiego specjalistycznego z zakresu IT. Nasi pracownicy byli zadowaleni i wysoko oceniali prrzygotowanie Pani Agaty Kubisza do zajęć oraz sposób ich prowadzenia.

Tatami

ul. Mała 14/7

25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Nie jesteś pewien,
Który kurs angielskiego wybrać?