Jesteś tutaj: Nasze kursy Dorośli ANGIELSKI ON-LINE, KURS INDYWIDUALNY

Angielski on-line. Kurs indywidualny angielskiego

Język angielski - indywidualny kurs online - Na Językach

Jeśli potrzebujesz nauki języka angielskiego on-line skrojonej na miarę i bez potrzeby wizyty w naszej szkole, dobierzemy wspólnie odpowiedni dla Ciebie kurs i stworzymy program autorski. Na indywidualnych zajęciach z angielskiego on-line korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz interaktywnych materiałów dydaktycznych, które sprawiają, że angielski przez internet jest ciekawy i angażujący. Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych i nowinek technicznych.

Możesz połączyć się z nami z dowolnego miejsca i rozpocząć przygodę z nauką języka angielskiego! Wszystkie dokumenty przesyłamy on-line, nie musisz więc wychodzić z domu. Po podpisaniu umowy otrzymujesz link rejestracyjny do Twojego indywidualnego panelu klienta, w którym widzisz harmonogram zajęć i masz dostęp do wszystkich informacji oraz płatności on-line. Przez ten portal również się komunikujemy.

Nasi nauczyciele angielskiego on-line to zespół profesjonalnych lektorów, którzy zadbają o to, aby Twoje językowe umiejętności wzrosły w krótkim czasie. Przyjazna i swobodna atmosfera podczas zajęć zachęca do nauki i sprawia, że proces dydaktyczny jest naturalny.

Rejestracji możesz dokonać przez naszą stronę internetową. Po wypełnieniu testu poziomującego on-line wysyłasz go do nas. Kontaktujemy się z Tobą, pytamy o Twoje potrzeby i Tworzymy program autorski, skrojony na miarę.

Tematyka kursu może obejmować różne zagadnienia: przygotowanie do egzaminu, podróży, rozmowy kwalifikacyjnej.
Ilość godzin intensywnego kursu angielskiego zawsze ustalana jest indywidualnie. Może trwać cały rok szkolny, lub kilka miesięcy. Dopasowujemy się do Ciebie.
Jeśli czeka Cię wyjazd za granicę i potrzebujesz angielskiego on-line wpadnij do nas – ustalimy zakres zajęć, ich częstotliwość i startujemy!
Na początku każdej indywidualnej lekcji kwadrans poświęcamy na powtórkę zagadnień – w ten sposób utrwalamy materiał. Rezygnujemy z testów i kartkówek – dla nas oceny nie są wyznacznikiem Twojej wiedzy i umiejętności.

Indywidualne zajęcia angielskiego on-line to również możliwość przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Po analizie firmy, do której aplikujesz oraz Twojego CV wspólnie postaramy się o to, abyś wypadł jak najlepiej! Możemy również pomóc Ci w tłumaczeniu Twojego CV oraz stworzeniu profilu na Linkedin.

Angielski przez internet to nic innego jak domowe korepetycje, w trakcie których będziesz czuł się swobodnie i komfortowo. Nauka z nami ma być przyjemnością i naturalnym procesem, który szybko przyniesie widoczne efekty!

Kurs z języka angielskiego online - Na Językach

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl