Jesteś tutaj: Nasz zespół

Nasz zespół

Agata Kubicza

Właściciel

Ukończyła Wyższe Studia Zawodowe o profilu nauczycielskim na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku filologia angielska. Jest również absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła studia magisterskie uzyskując tytuł tłumacza tekstów specjalistycznych.

Nauczanie języka angielskiego, stanowi jej pasję od ponad 15 lat. Specjalizuje się w grupowych i indywidualnych zajęciach z młodzieżą oraz profesjonalistami z różnych branż, dla których tworzy programy autorskie, odpowiadające ściśle określonym potrzebom.

Uważa, że kluczem do motywacji uczniów jest ich stopień zaangażowania, fascynacji i zaciekawienia językiem, a ich sukcesy są dla niej źródłem największej satysfakcji.

Bardzo ceni kreatywność, zaangażowanie i niezależność zarówno u siebie, jak i u swoich uczniów. Dba o przyjazną atmosferę podczas zajęć. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki dydaktyczne kładąc szczególny nacisk na gramatykę oraz praktyczne metody nauczania, w których podstawą jest aktywne i świadome uczestnictwo ucznia w zajęciach. Jej misją jest budowanie wiary we własne siły i możliwości. Ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego słuchacza i jego indywidualnych potrzeb.

Prywatnie mama 14-letniego Leona. Wolne chwile spędza spotykając się z przyjaciółmi, kibicując kieleckiej drużynie piłki ręcznej, jeżdżąc na rowerze lub oglądając seriale z drugim dnem :)

 

Moe

Moe to nasz specjalista do zadań specjalnych :)

Odpowiedzialny jest za szkolenia biznesowe (specjalistyczne kursy / programy nauki dla najbardziej zmotywowanych i pracowitych osób indywidualnych oraz profesjonalistów).

To nietuzinkowy i charyzmatyczny lektor, Egipcjanin, z zawodu architekt wnętrz.

Prawdziwy pasjonat języka, który wszystkie lekcje prowadzi wyłącznie w języku angielskim. Lektor nie używa języka polskiego podczas zajęć.

Uczy języka angielskiego od 2007 roku oraz przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych już od 10 lat.

Nauczyciel posiada wykształcenie wyższe kierunkowe oraz pracuje na co dzień z firmami globalnymi. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje projekty biznesowe w UK, USA, UAE, KSA, France, Germany, China and Canada.

W Angielskim Biznesowym (Business English) kładzie nacisk na słownictwo biznesowe, korespondencję biznesową i rozmowę biznesową.

Jest współzałożycielem Klubu Dyskusyjnego "Chatterer’s Club" w Ostrowieckim Browarze Kultury. Można go również usłyszeć w audycji "Anglomania" w Radiu Ostrowiec.

W wolnych chwilach gra w squasha, śpiewa w zespole rockowym oraz udziela się w akcjach charytatywnych.

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl