Jesteś tutaj: Nasz zespół

Nasz zespół

Agata Kubicza

Właściciel

Ukończyła Wyższe Studia Zawodowe o profilu nauczycielskim na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na kierunku filologia angielska. Jest również absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła studia magisterskie uzyskując tytuł tłumacza tekstów specjalistycznych.

Nauczanie języka angielskiego, stanowi jej pasję od ponad 15 lat. Specjalizuje się w grupowych i indywidualnych zajęciach z młodzieżą oraz profesjonalistami z różnych branż, dla których tworzy programy autorskie, odpowiadające ściśle określonym potrzebom.

Uważa, że kluczem do motywacji uczniów jest ich stopień zaangażowania, fascynacji i zaciekawienia językiem, a ich sukcesy są dla niej źródłem największej satysfakcji.

Bardzo ceni kreatywność, zaangażowanie i niezależność zarówno u siebie, jak i u swoich uczniów. Dba o przyjazną atmosferę podczas zajęć. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki dydaktyczne kładąc szczególny nacisk na gramatykę oraz praktyczne metody nauczania, w których podstawą jest aktywne i świadome uczestnictwo ucznia w zajęciach. Jej misją jest budowanie wiary we własne siły i możliwości. Ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego słuchacza i jego indywidualnych potrzeb.

Prywatnie mama 14-letniego Leona. Wolne chwile spędza spotykając się z przyjaciółmi, kibicując kieleckiej drużynie piłki ręcznej, jeżdżąc na rowerze lub oglądając seriale z drugim dnem :)

 

Moe

Moe to nasz specjalista do zadań specjalnych :)

Odpowiedzialny jest za szkolenia biznesowe (specjalistyczne kursy / programy nauki dla najbardziej zmotywowanych i pracowitych osób indywidualnych oraz profesjonalistów).

To nietuzinkowy i charyzmatyczny lektor, Egipcjanin, z zawodu architekt wnętrz.

Prawdziwy pasjonat języka, który wszystkie lekcje prowadzi wyłącznie w języku angielskim. Lektor nie używa języka polskiego podczas zajęć.

Uczy języka angielskiego od 2007 roku oraz przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych już od 10 lat.

Nauczyciel posiada wykształcenie wyższe kierunkowe oraz pracuje na co dzień z firmami globalnymi. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje projekty biznesowe w UK, USA, UAE, KSA, France, Germany, China and Canada.

W Angielskim Biznesowym (Business English) kładzie nacisk na słownictwo biznesowe, korespondencję biznesową i rozmowę biznesową.

Jest współzałożycielem Klubu Dyskusyjnego "Chatterer’s Club" w Ostrowieckim Browarze Kultury. Można go również usłyszeć w audycji "Anglomania" w Radiu Ostrowiec.

W wolnych chwilach gra w squasha, śpiewa w zespole rockowym oraz udziela się w akcjach charytatywnych.

Conor

Conor jest native speakerem z Tasmanii w Australii (zgadza się, prawdziwy diabeł tasmański!)

Opiekuje się naszymi nastoletnimi klasami i pracuje zarówno online, jak i stacjonarnie. 

Specjalizuje się w konwersacjach i słuchaniu w języku angielskim oraz pomaga w przygotowaniu naszych uczniów do egzaminów FCE.

Conor jest nauczycielem z ponad 25-letnim doświadczeniem (zarówno w Polsce, jak i w Australii). Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne – w swoim życiu uczyłżnych przedmiotów m.in. muzyki, historii, geografii, projektowania audio i oczywiście języka angielskiego. 

Conor zaczął uczyć języka angielskiego w 2008 roku w Warszawie w prywatnej szkole językowej jako nauczyciel wszystkich grup wiekowych, od przedszkola po dorosłych). 

Conor przez ostatnie dziesięć lat mieszkał i pracował w Australii, a niedawno wrócił do Polski.

Conor jest także muzykiem i kompozytorem, w wolnym czasie uwielbia wędkować i podróżować.

Keith

Keith jest native speakerem z Zimbabwe. 

Prowadzi zajęcia dla nastolatków i dorosłych online.

Koncentruje się na doskonaleniu umiejętności gramatycznych, słownictwa i pisania w języku angielskim, co pomaga naszym kursantom przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych i codziennych interakcji w anglojęzycznej społeczności.

Keith był nauczycielem języka angielskiego zarówno w Polsce jak i Zimbabwe. Ma szczególne zamiłowanie do zajęć sportowych, m.in. rugby

Jego kariera nauczyciela języka angielskiego rozpoczęła się w 2017 roku w prywatnej szkole w Zimbabwe. Pracował tam jako asystent nauczyciela biznesu (Cambridge Ordinary Level). 

Keith jest także sportowcem, a w wolnym czasie lubi czytać książki, chodzić na siłownię oraz spędzać czas z rodziną

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl