Jesteś tutaj: Nasze kursy Młodzież KURSY EGZAMINACYJNE I CERTYFIKATOWE

Kursy egzaminacyjne i certyfikowane. Przygotowania do egzaminu z angielskiego

Certyfikowane kursy z języka angielskiego w Kielcach - Na Językach

Mieszkasz w Kielcach i potrzebujesz przygotowania do egzaminu z angielskiego? Nie mogłeś lepiej trafić! Wyszkolimy Cię do egzaminu ósmoklasisty, matury, egzaminu FCE i CAE!

Z nami nie masz czego się obawiać! Przeanalizujemy wszystkie typy zadań, abyś czuł się pewnie i swobodnie! Cyklicznie organizujemy testy próbne, aby dać Ci szansę sprawdzenia własnych umiejętności i dopracowania ewentualnych niedociągnięć.

Zajęcia ukierunkowane są na praktyczne przygotowanie do egzaminów poprzez ćwiczenie technik i strategii egzaminacyjnych.

Nasze nowoczesne materiały szkoleniowe sprawią, że w sposób naturalny opanujesz wszystkie umiejętności oraz schematy, które występują na egzaminach. Oprócz podręczników dedykowanych otrzymasz od nas również materiały autorskie, które ukierunkują Cię w przyswojeniu niezbędnej wiedzy.

Przygotowując Cię do egzaminu skoncentrujemy się na najbardziej problematycznych jego obszarach. W ten sposób efektywnie przejdziemy przez wszystkie kwestie, które mogą sprawić Ci trudność.

Egzamin ósmoklasisty jest pierwszym formalnym egzaminem, z jakim się zmierzysz w swojej szkolnej karierze. Pomożemy Ci bezstresowo się do niego przygotować! Skupimy się na wszystkich typach zadań i będziemy je ćwiczyć do mementu, aż będziemy mieć pewność, że wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe.

A może chciałbyś podszlifować swój angielski na maturę? Z nami nic prostszego! Przygotujemy Cię zarówno do egzaminu ustnego i pisemnego. Skupimy się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych niezbędnych do jego zdania, jak również zapoznamy Cię ze schematami, które są typowe dla tego egzaminu, abyś podszedł do niego z pewnością siebie i spokojem.

Jeśli jesteś z Kielc i interesuje Cię kurs FCE również chętnie pomożemy! Wybraliśmy najlepsze na rynku podręczniki, dzięki którym z łatwością opanujesz wymagany materiał i otrzymasz wymarzony certyfikat B2 First w Kielcach! Gwarantujemy, że w krótkim czasie zdobędziesz wszystkie wymagane umiejętności i poznasz strategie tego egzaminu.

Jeśli certyfikat B2 First jest już dawno za Tobą i szukasz szkolenia na poziomie C1, aby przystąpić do egzaminu Advanced – polecamy się! Nasze doświadczenie oraz dedykowane materiały dydaktyczne gwarantują wysoką jakość zajęć. Odpowiednio wcześniej przed terminem egzaminu przeanalizujemy Twoje umiejętności i wspólnie zadecydujemy czy jesteś już wystarczająco gotowy, czy potrzebujesz jeszcze czasu na podszlifowanie umiejętności. Mamy rękę na pulsie!

Zakres materiału podczas przygotowania do egzaminów z angielskiego oparty jest na wymaganiach egzaminów Cambridge.

Dzięki domowej, kameralnej atmosferze przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego z nami to czysta przyjemność! Korzystamy z wielu materiałów interaktywnych, które są stymulujące, motywują do nauki i sprawiają, że w naturalny sposób poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności językowe. Dzięki monitorowi interaktywnemu tworzymy przyjazne środowisko spotkań. Obraz wart jest 1000 słów, a odpowiednie zilustrowanie omawianego zagadnienia to klucz do skutecznego sposobu na utrwalenie materiału. Funkcje interaktywne sprawiają, że można po nim rysować, rozwiązywać zadania czy nanosić notatki/poprawki do wyświetlanych na ekranie treści multimedialnych.

Zajęcia z nami nigdy nie są nudne i banalne – staramy się o to, aby były zawsze angażujące i fascynujące!

Kursy egzaminacyjne i certyfikowane - angielski w Kielcach

Zapisz się na kurs

Co O Na Językach
Mówią Uczniowie?

Zadzwoń

730 780 260

Zadzwoń

Adres

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

Kursy angielskiego

Chętnie
Z Tobą
Porozmawiamy

Nie jesteś pewien,
który kurs angielskiego wybrać?

Nauka angielskiego Kielce - Na Językach

Kursy angielskiego

Na skróty

Kontakt

Centrum Językowo Szkoleniowe Na Językach

ul. Mała 14/7
25-012 Kielce

biuro@na-jezykach.edu.pl

730 780 260

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl